Оплата та доставка

Шановні покупці Ви маєте можливість вибирати і замовляти товари на сайті інтернет - магазину Dесятка™ (Десятка) цілодобово, сім днів на тиждень.

Обробка замовлень проводиться менеджерами магазину по робочих днях з 9:30 до 18:00. Після поступлення від Вас замовлення з вами обов'язково зв'яжеться наш співробітник:

1) Підтвердить прийняття замовлення;

2) Підтвердить ціну і наявність товару на складі;

3) Погодить час і місце отримання товару;

4) Погодить спосіб оплати товару та розмір початкового внеску*.

Інтернет-магазин Dесятка™ (Десятка) здійснює доставку покупок по всій Україні! Весь товар перед відправкою перевіряється на комплектність і відсутність механічних пошкоджень. Покупець зобов'язаний перевірити цілісність упаковки товару, його комплектність і відсутність механічних пошкоджень в момент отримання. У разі виявлення недоліків, повернути товар.

Відправка замовлення по Україні здійснюється протягом від 1-го до 5-ти робочих днів (день замовлення не враховується) при наявності товару на складі Продавця, і протягом 1-14 робочих днів за умови відсутності товару на складі Продавця.

Суботні - недільні дні і офіційно визнані свята не входять в число робочих днів.

Вартість доставки по Україні оплачує покупець, яка розраховується за діючими розцінками компаній, які здійснюють доставку:

"Нова пошта" - служба доставки, вантаж доставляється в офіс компанії "Нова пошта" у Вашому місті.

"Укрпошта" - служба доставки, вантаж доставляється в офіс компанії "Укрпошта" у Вашому місті. (Тільки по передоплаті!)

"Justin" - служба доставки, вантаж доставляється в офіс компанії ""Justin"" у Вашому місті. 

"Міст Експрес" - служба доставки, вантаж доставляється в офіс компанії "Міст Експрес" у Вашому місті.  (Тільки по передоплаті!)

*- початковий внесок по замовленням в інтернет-магазині Dесятка™ (Десятка) за замовчуванням складає 10% від вартості товару, але не менше 100 грн., та може бути змінений в менший або більший бік, в залежності від типу товару.

 

Кошик